دسته‌بندی نشده

باتری اوربیتال یک ایرانی تمام عیار و با کیفیت

باتری اوربیتال یک ایرانی تمام عیار و با کیفیت

باتری اوربیتال، یکی از مدل های باتری های ماشین است که می توانید مطمئن شوید باتری ماشین مناسبی برای نیازهای ماشین شما دارد. در میان مدل های مختلف باتری سپاهان این باتری اوربیتال است که از نظر تنوع حرف اول را می زند. در مدل باتری اوربیتال برای همه سلیقه ها و نیازها باتری است و کافی است همیشه نام این باتری را در ذهن داشته باشید تا هر موقع که نیاز به تعویض باتری خود داشتید، بدون شک نوع دلخواه خود را در میان آن ها پیدا خواهید کرد.

چرا انتخاب نوع مناسب باتری خودرو مهم است؟

خوب، اولین مشکلی که ممکن است در صورت خرید باتری نامناسب برای ماشین خود با آن مواجه شوید این است که ممکن است در محل تعبیه شده در ماشین تان قرار نگیرد. واضح است، اگر نتوانید باتری را در ماشین نگه دارید، برای شما کاربردی نخواهد داشت. به‌ویژه در خودروهای مدرن، قطعات الکترونیکی زیادی وجود دارد که به عملکرد خودرو کمک می‌کنند. بسیاری از وسایل نقلیه با سیستم‌های کامپیوتری کاملی که در خودرو تعبیه شده است عرضه می‌شوند که نه تنها به عملکرد GPS و رادیو کمک می‌کنند، بلکه ویژگی‌های ایمنی را نیز کنترل می‌کنند. کارکرد ساعت، ضبط، نمایشگرهای جلوی فرمان که نیاز به تعویض روغن، بسته بودن درب ها و میزان سوخت را نشان می دهند دارید، همه اینها به صورت الکترونیکی اجرا می‌شود. این بدان معنی است که توسط باتری شارژ می شود. استفاده از باتری نامناسب می تواند همه این موارد را به خطر بیندازد و منجر به تعمیرات بسیار گران شود. به همین دلیل است شناخت باتری مناسب ماشین که در زمان نیاز به راحتی تهیه کنید مهم است. پس در این مقاله به معرفی باتری اوربیتال به عنوان یکی از باتری های تمام عیار سپاهان باتری پرداخته می شود. برای شناخت باتری اوربیتال بخش های بعدی مقاله باتری وار را تا انتها همراهی کنید.

باتری اوربیتال و مزایای آن

باتری اوربیتال یکی از مدل های معروف سپاهان باتری است که مساوی با قدرت و انرژی است. در میان سایر برندهای باتری ماشین که در داخل کشور تولید می شوند، کمتر باتری ماشینی است که مانند اوربیتال باتری از تنوع مصرفی برخوردار باشد. ویژگی شاخص دیگر آن طراحی ظاهری و شکل و رنگ بدنه است که قابل رقابت و مقایسه با همتایان خارجی است. به طور کلی مزایای آن را در موارد زیر می توان دسته بندی کرد:

  •  تقریبا تمامی باتری های اوربیتال از نوع maintance free هستند، یعنی نیاز به مراقبت و نگهداری ندارند.
  •  تنوع مدل جهت تامین باتری خودروهای معمولی گرفته تا باتری خودروهای پیشرفته تر.
  •  خودشارژی پایین، ضد انفجار بودن و قابلیت بازیافت، ویژگی مشترک تمامی باتری های اوربیتال است.

انواع مختلف باتری اوربیتال

  •  باتری اوربیتال وان از نظر قیمتی بین سایر مدل های سپاهان باتری باتری سوزوکی، باتری اوربیتال وان سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم) بسیار مقرون به صرفه است. به دو صورت 35 آمپری و 45 آمپری موجود است
  •  باتری اوربیتال متداول: شامل هر دو نوع باتری سیلد و باتری غیر سیلد است. با ویژگی های عمومی قابلیت بازیافت، ضد انفجاری، خودشارژی پایین و بدون نیاز به نگهداری برای مصارف پایه مناسب هستند.
  •  باتری اوربیتال تروپیکال: از نوع باتری های سیلد است. باتری ها به طور معمول در صورتی که در شرایط خیلی گرم یا خیلی سرد آب و هوایی استفاده شوند، عملکرد پایینی دارند و طول عمر آن ها کاهش می یابد. تحقیقات انجام شده در زمینه باتری های خودرو نشان می دهد که شرایط گرمسیری شاید ظرفیت باتری را افزایش دهند، اما از طرف دیگر باعث افزایش سرعت تخریب آن می شوند. یعنی تبخیر آب باعث افزایش غلظت اسید می شود. باتری اوربیتال تروپیکال دقیقا مناسب آب و هوای گرمسیری است و طراحی آن ها به گونه ای است که با کاهش مصرف آب، باعث کاهش طول عمر باتری می شوند.
  •  باتری اوربیتال پریمیوم: باتوجه به این که مردم تمایل به استفاده از باتری های سرب – اسیدی دارند، باتری اوربیتال پریمیوم ار این نوع هستند و قیمت کمتری دارند. تمامی آن ها از نوع باتری های سیلد هستند. در ساخت این باتری ها از صفحات سرب – کلسیمی استفاده می شود. طراحی آن ها به گونه ای است که بیشتر برای خودروهایی که میزان رانندگی با آن ها بیشتر از حد استاندارد است، مفید می باشد، مثل ماشین های تاکسیرانی.
  •  باتری اوربیتال EFB: از آنجا که آلودگی محیط زیست یکی از معضل های جهانی است، امروزه برای کاهش گاز کربن دی اکسید تولیدی در خودروها از تکنولوژی start – stop استفاده شده است. خودروهایی با این تکنولوژی مسلما نیاز به باتری مناسب خود دارند، که باتری اوربیتال EFB برای چنین ماشین هایی طراحی شده است. این باتری ها طول عمرسیکلی بالایی دارند، که برای خودروهایی که میزان انرژی الکتریکی زیادی مصرف می کنند و در طول روز به طور مکرر استارت می خورند مناسب است. باتری های اوربیتال EFB از نوع باتری های سیلد هستند.

سخن پایانی

باتری اوربیتال از جمله باتری های باکیفیت ایرانی است که یکی از مدل های پر فروش و پر مصرف سپاهان باتری است. باتری وار از فروشگاه های معتبری است که در زمنیه فروش انواع باتری های ماشین، ازجمله باتری اوربیتال وان فعالیت دارد. برای انتخاب باتری مناسب ماشین خود ابتدا شرایط آب و هوایی منطقه خود را در نظر بگیرید، سپس به قدرت موردنیاز ماشین دقت کنید که چه آمپر و ولتاژی مناسب است، در گام سوم توجه به مدل وسیله نقلیه مهم است که در رده خودروهای معمولی است یا خودروهایی با آپشن های پیشرفته ؟ گام آخر توجه به میزان مسافتی است که قرار است روزانه با ماشین خود طی کنید.
همچنین شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان بخش پشتیبانی در صفحه تماس با ما، باتری مناسب ماشین خود را بشناسید، کافی است سال خرید، مدل وسیله نقلیه و مدل موتور خود را بگویید، تا کارشناسان باتری وار به شما بگویند که کدام مدل باتری برای شما مناسب است.

فروشگاه اینترنتی باتری وار (باتری اردلان) یکی از معروف ترین و خوش سابقه ترین فروشندگان باتری ماشین در شهرری می باشد. این فروشگاه با ماموریت تسهیل در فروش باتری ماشین در شهرری و تهران به صورت اینترنتی و تسهیل در ارائه خدماتی مثل ارسال فوری باتری ماشین در شهرری و تهران و نصب توسط کارشناس سعی کرده است خدمتی مهم به مردم شهرری و تهران انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *