نماینده فروش و خدمات پس از فروش صبا باتری

نمایندگی صبا باتری، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش باتری صبا باتری

کارخانه صبا باتری که تنها کارخانه تولید باتری های با کیفیت و پیشرفته در بخش دولتی می باشد، حدود نیم قرن است که بهترین باتری های ماشین موجود در بازار ایران و جهان را تولید می کند. همچنین تولید انبوه باتری های صبا منجر شده است که این باتری با کیفیت و قدرتمند نسبت به دیگر باتری های ماشین عرضه شده در بازار از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار باشد و رضایت مشتریان را جلب نماید.

باتری صبا توسط شرکت منابع انرژی توان یا شرکت باتری سازی نیرو ساخته می شود که زیر مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح بوده است. باتری بسیاری از ماشین های سایپا و ایران خودرو صبا باطری می باشد که به صورت فابریک بر روی خودروی شما نصب می گردد. برخی از ماشین هایی که باتری نصب شده بر روی آن ها صبا باتری است شامل پراید، تیبا، پژو، سمند، سراتو و غیره می باشد که همگی نمونه ای بارز از اتومبیل هایی هستند که باتری آن ها طول عمر بلندی دارند.

نمایندگی فروش صبا باتری

 

نصب باتری خودرو

باتری خودرو وسیله ای است که با نصب شدن در اتومبیل شما چراغ های داخل و چراغ های خارجی ماشین را روشن می کند . باتری ماشین که انرژی مصرفی خود را از دینام ماشین دریافت می کند در صورتی که دچار مشکل یا خرابی شده باشد ممکن است به مرور زمان دینام ماشین را نیز تحت تاثیر قرار بدهد. در نتیجه به شما پیشنهاد می کنیم در صورت بروز مشکل یا خرابی در باتری ماشینتان  فورا نسبت به تعویض باتری آن اقدام نمایید. همانطور که می دانید در صورتی که باتری ماشین شما سربی اسیدی باشد باید به طور مداوم آن را چک کنید اما اگر باتری ماشین شما باتری اتمی باشد به طور ناگهانی تخلیه خواهد شد. طول عمر باتری های ماشین که دارای مصرف برق ۱۲ ولتی می باشند به طور کلی حدود ۲ سال است و بهتر است که نسبت به تعویض آن اقدام نمایید، اما اگر در طول این دو سال هم نسبت به بررسی باتری ماشینتان اقدام کنید کار هوشمندانه ای کرده اید. در صورتی که باتری صبا باتری شما از نوع اتمی آن باشد در صورت خراب شدن علاوه بر امکان تعویض باتری، امکان تعمیر باتری را نیز برای شما فراهم می آورد و در نتیجه با هزینه ای کمتر مشکل خودرو شما رفع خواهد شد.

نصب باتری صبا به سادگی صورت می گیرد و در صورتی که باتری خودرو شما دچار خرابی شد و به تعمیر یا تعویض احتیاج پیدا کرد می توانید به راحتی نسبت به تعویض آن اقدام کنید. در صورتی که خودتان کمی دست به آچار باشید تعویض باتری صبا باتری کار بسیار سریع و آسانی است،‌اما در صورتی که خودتان شرایط تعویض باتری صبا را نداشته باشید می توانید به راحتی از باتری وار کمک بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تعویض باتری ماشین شما اقدام نمایند یا در صورت نیاز به تعمیر به صورت حرفه ای، کار تعمیرات باتری ماشین شما را انجام بدهند.

همانطور که گفته شد صبا باتری یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید باتری ماشین است اما این قدیمی بودن صبا باتری به معنای پیشرفته نبودن آن نیست بلکه هرروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی با کمک متخصصین و استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات خارجی و کسب استاندارد های بین المللی اروپایی و ژاپنی متعدد توانسته است اصالت و کیفیت خود را حفظ کند و بهترین انتخاب ها را در اختیار مردم قرار بدهد. در نتیجه برخوردار بودن از سطح علمی و سطح کیفی بالا منجر به محبوبیت باتری صبا در میان همه مردم در سراسر ایران و خاور میانه گردیده است.

نماینده فروش و خدمات پس از فروش صبا باتری

برند های زیر مجموعه باتری صبا باتری

همانطور که گفته شد صبا باتری یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید باتری ماشین است اما این قدیمی بودن صبا باتری به معنای پیشرفته نبودن آن نیست بلکه هرروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی با کمک متخصصین و استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات خارجی و کسب استاندارد های بین المللی اروپایی و ژاپنی متعدد توانسته است اصالت و کیفیت خود را حفظ کند و بهترین انتخاب ها را در اختیار مردم قرار بدهد. در نتیجه برخوردار بودن از سطح علمی و سطح کیفی بالا منجر به محبوبیت باتری صبا در میان همه مردم در سراسر ایران و خاور میانه گردیده است.

کارخانه صبا باتری که در طول سال های اخیر با موفقیت چشمگیری رو به رو شده است نسبت به تولید باتری های متفاوت در برندهای جدید اقدام کرده، باتری های واریان که دارای آمپر سبک می باشند و باتری های آرمو که از آمپر سنگین پشتیبانی می کنند از برند های زیر مجموعه صبا باتری هستند که با همان کیفیت و قدرت روانه بازار گردیده اند.

باتری های صبا باتری که در انواع مختلف روانه بازار می شوند شامل انواع باتری های ۷ آمپر ساعتی تا ۲۰۰ آمپر ساعتی هستند. بنابراین تفاوتی نمی کند که شما به دنبال باتری ماشین برای یک خودرو معمولی با مصرف باتری ۱۲ ولت هستید یا بیشتر، صبا باتری همواره پاسخگوی نیاز های شما خواهد بود.

همان طور که گفته شد صبا باتری دارای ساب برند ها یا به عبارت دیگر برند های زیر مجموعه مختلفی می باشد که همگی آن ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، برخی از این برند ها شامل باتری واریان، باتری آرمو، باتری زاگرس، باتری مکس پاور، باتری رویان، باتری خزر، باتری سهند و غیره می باشند.

این باتری های صبا همگی دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مقرون به صرفه ای می باشند که همواره رضایت مشتریان را جلب کرده است و تنها تفاوت آن ها در کاربرد باتری های ماشین می باشد. به عنوان مثال باتری صبا باتری واریان مناسب خودروهای سبک می باشد که نیاز به باتری ۵۰ الی ۱۰۰ میلی آمپر ساعتی دارند و نقطه مقابل باتری های واریان، باتری های آرمو هستند که بین ۵۵ تا ۲۰۰ آمپر ساعتی هستند و استفاده از آن ها برای ماشین های سنگین هم قابل استفاده است. نمونه دیگر از باتری های صبا، سهند صبا باتری است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و استفاده از آن در تمام شرایط اب و هوایی برای ۲ تا ۳ سال به صورت پی در پی امکان پذیر خواهد بود.

گارانتی باتری صبا باتری

شرکت صبا باتری برای انواع باتری های صبا نسبت به ارائه گارانتی اقدام نموده است، مدت زمان این گارانتی ها با توجه به برند انتخابی شما و میزان ظرفیت باتری متفاوت است اما به طور کلی بین ۶ ماه تا یک سال می توانید از گارانتی باتری های شرکت صبا باتری بهره مند شوید. البته برای بهره مند شدن از گارانتی آن باید کارت گارانتی را همراه خود داشته باشید و به یکی از نمایندگی های صبا باتری مراجعه نمایید. خوشبختانه کارخانه صبا باتری در سطح کشور بیش از صدها نمایندگی دارد و در نتیجه مردم می توانند با خیالی آسوده به نمایندگی های صبا باتری مراجعه کنند.

شما می توانید در یکی از نمایندگی های صبا باتری مانند باتری وار، نسبت به تعویض باتری فرسوده خودرو با باتری جدید صبا باتری و یا تعمیر باتری اتمی صبا باتری اقدام نمایید و همچنین از گارانتی های کارخانه صبا باتری بهره مند شوید. همچنین در همه نمایندگی های صبا باتری کارشناسان و مشاورانی مجرب حضور دارند که می توانند به شما در زمینه تعمیر و یا تعویض باتری کمک کنند و همچنین به تمامی سوالات شما در زمینه خرید باتری ماشین جواب بدهند.

باتری صبا باتری

  باتری وار،نمایندگی صبا باتری شهرری

باتری اردلان یا باتری وار که یکی از قدیمی ترین فروشنده های باتری ماشین در شهرر ری است به تازگی با گسترش فعالیت خود در این زمینه، خرید باتری برای ساکنین شهر ری را با سهولت و سرعت بیشتری فراهم آورده است. باتری وار که نمایندگی رسمی صبا باتری با ارائه خدمات فروش و پس از فروش باتری صبا در شهر ری می باشد امکان خرید اینترنتی باتری ماشین را نیز فراهم آورده است. شما می توانید انواع باتری صبا باتری را از صفحه خرید باتری ماشین سایت باتری وار خریداری نمایید. همچنین باتری وار خدمات نصب و تعویض باتری خودرو را نیز در اختیار مشتریان قرار داده است و صرفا کافی است تا به صورت اینترنتی یا تلفنی با باتری وار تماس برقرار نمایید و در اسرع وقت باتری ماشین خود را در سلامت کامل از تعمیرکاران مجرب باتری وار دریافت نمایید.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های الزامی با * مشخص شده اند.